Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogóźno: Trzy osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2008 r. o 11:05 Powrót do artykułu
nieznajomy napisał:
a ty chodzisz na te sprawy???? bo widze ze masz tu duzo do powiedzenia
znazlam sie ten co choooodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby chłopak szybko wyskoczył i będzie dobrze... szkoda rodziny a najbardziej babci i brejdaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten typ dostał tylko 5 lat !!! Za zabójstwo z zimną krwią, całkowicie na chłodno, 3 osób. SKANDAL!!! Jak się nazywa ten sędzia, który wydał taki wyrok? Ciekawe, czy gdyby zamordowano mu kogoś z rodziny też by optował za takim wyrokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ogolnej wiadomosci zapoznajcie sie z kodeksem karnym jest tam napisane ze pasazer, ktory wsiada do samochodu wiedzac ze kierowca jest pod wpływem alkocholu jest wspolwinny wypadkowi i podlega karze takiej samej jak kierowca to jest przestroga dla wszystkich glupich pasazerow odczepcie sie wkoncu od Łukasza zycze wam zebyscie przezyli to co on i mieli przed oczami przez cale zycie to co on on tez wolal by zginac nie chciejcie przezyc tego samego bo zycie ma dla nas rozne niespodzianki a nikt nie jest aniolem pasazerowie wiedzieli co robia zamiast bezpiecznego powrotu wybrali na wlasne zyczenie co innego czyzby rodzice nie dali im na bilet powrotny PKESEM moga miec pretensje do siebie za to ze nie przygotowali swoich córek do rozwaznych decyzji !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten typ dostał tylko 5 lat !!! Za zabójstwo z zimną krwią, całkowicie na chłodno, 3 osób. SKANDAL!!! Jak się nazywa ten sędzia, który wydał taki wyrok? Ciekawe, czy gdyby zamordowano mu kogoś z rodziny też by optował za takim wyrokiem.
ziomus zastanow sie co ty pier***isz wogole. z jaka zimna krwia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się w ogóle zastanowił co czują rodzice tego chłopaka?? Jeden syn zginął w wypadku, drugi w więzieniu........... Najłatwiej jest osądzić nie znając całej sytuacji. Uważam, że prawo do oceniania czy ktoś zasługuje na karę dożywotniego więzienia (a nie jak przeczytałam dożywocia) przysługuje organom sprawiedliwości. A tak na marginesie: to czy każda osoba, która się wypowiedziała na forum może powiedzieć, że nigdy nie przekroczyła prędkości, ani nie zdażyło się jej wsiąść za kierownicę dnia następnego po zakrapianej imprezie?? Sądzę, że nie należy kogoś zbyt pochpnie oceniać, a dodatkowo warto czasami spojrzeć w lustro.......... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z ~mili~ ludzie co wy wogóle sobie wyobrażacie? pomyślcie sobie kupujecie zynowi samochód a on robi to samo co Łukasz... a wy co wtedy? niech każdy zada sobie to pytanie!! co byscie chcieli w tym momencie najbardziej? ja myślę że nie stracić kolejnego syna więc ja wspólnie z jego znajomymi i rodzina że chłopak dostał tylko 5 lat i proszę aby nikt nie wnosił apelacji z rodzin koleżanek które zginęły!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elzbieta do ogolnej wiadomosci zapoznajcie sie z kodeksem karnym jest tam napisane ze pasazer, ktory wsiada do samochodu wiedzac ze kierowca jest pod wpływem alkocholu jest wspolwinny wypadkowi i podlega karze takiej samej jak kierowca to jest przestroga dla wszystkich glupich pasazerow odczepcie sie wkoncu od Łukasza zycze wam zebyscie przezyli to co on i mieli przed oczami przez cale zycie to co on on tez wolal by zginac nie chciejcie przezyc tego samego bo zycie ma dla nas rozne niespodzianki a nikt nie jest aniolem pasazerowie wiedzieli co robia zamiast bezpiecznego powrotu wybrali na wlasne zyczenie co innego czyzby rodzice nie dali im na bilet powrotny PKESEM moga miec pretensje do siebie za to ze nie przygotowali swoich córek do rozwaznych decyzji !!!!!!!!!!! do nie ogolnej tylko Twojej wiadomosci: pasazerowie wsiadajac do samochodu nie widzieli oznak upojenia alkoholowego. >>>tak zeznala na rozprawie dziewczyna ktora przezyla<<<. jesli nie widzialas sprawcy w momencie siadania za kierownice to zbastuj. i zastanow sie jak Ty sie czujesz na mocnym kacu- jak chcesz ukryc to ze jestes na haju a masz silna potrzebe jazdy aby wyrobic sie na jakis cholerny trening to ukryjesz fakt zlego samopoczucia przed niewprawym obserwatorem. i nie mowie tu o stanie bezposrednio po spozyciu tylko o stanie "przespanym po spozyciu" bo roznica jest zasadnicza z tego co mi sie udalo wysluchac z wykladow prowadzonych przez doktorow i profesorow medycyny. ziomek_lbn proszę aby nikt nie wnosił apelacji z rodzin koleżanek które zginęły!! hehe... czlowieku, to nie jest topic na temat "prosze o pomoc w uruchomieniu czajnika elektrycznego" czy cos podobnego. Twoje prosby tutaj na niewiele sie zdadza. ZGINELI LUDZIE! A jesli nawet, co jest niezbyt prawdopodobne, rodziny przeczytaja twoja tu prosbe to i tak beda ja mialy w przyslowiowym glebokim powazaniu bo to nie Tobie zginela corka, wnuczka lub siostra! SIMPLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LF napisał:
elzbieta do ogolnej wiadomosci zapoznajcie sie z kodeksem karnym jest tam napisane ze pasazer, ktory wsiada do samochodu wiedzac ze kierowca jest pod wpływem alkocholu jest wspolwinny wypadkowi i podlega karze takiej samej jak kierowca to jest przestroga dla wszystkich glupich pasazerow odczepcie sie wkoncu od Łukasza zycze wam zebyscie przezyli to co on i mieli przed oczami przez cale zycie to co on on tez wolal by zginac nie chciejcie przezyc tego samego bo zycie ma dla nas rozne niespodzianki a nikt nie jest aniolem pasazerowie wiedzieli co robia zamiast bezpiecznego powrotu wybrali na wlasne zyczenie co innego czyzby rodzice nie dali im na bilet powrotny PKESEM moga miec pretensje do siebie za to ze nie przygotowali swoich córek do rozwaznych decyzji !!!!!!!!!!! do nie ogolnej tylko Twojej wiadomosci: pasazerowie wsiadajac do samochodu nie widzieli oznak upojenia alkoholowego. >>>tak zeznala na rozprawie dziewczyna ktora przezyla<<<. jesli nie widzialas sprawcy w momencie siadania za kierownice to zbastuj. i zastanow sie jak Ty sie czujesz na mocnym kacu- jak chcesz ukryc to ze jestes na haju a masz silna potrzebe jazdy aby wyrobic sie na jakis cholerny trening to ukryjesz fakt zlego samopoczucia przed niewprawym obserwatorem. i nie mowie tu o stanie bezposrednio po spozyciu tylko o stanie "przespanym po spozyciu" bo roznica jest zasadnicza z tego co mi sie udalo wysluchac z wykladow prowadzonych przez doktorow i profesorow medycyny. ziomek_lbn proszę aby nikt nie wnosił apelacji z rodzin koleżanek które zginęły!! hehe... czlowieku, to nie jest topic na temat "prosze o pomoc w uruchomieniu czajnika elektrycznego" czy cos podobnego. Twoje prosby tutaj na niewiele sie zdadza. ZGINELI LUDZIE! A jesli nawet, co jest niezbyt prawdopodobne, rodziny przeczytaja twoja tu prosbe to i tak beda ja mialy w przyslowiowym glebokim powazaniu bo to nie Tobie zginela corka, wnuczka lub siostra! SIMPLE
wlasnie Pani Elzbieta jest rodzina!!matka zabitego syna!matka Łukasza!!takze LF!podaj kim jestes a nie bedziesz tutaj przez "nick lf" sie podawal?jak byles na sprawei to moze je***ym sedzia jestes!!..zal naprawde Ciebie!! minelo 7 miesiacy!!zostaw ta sprawe w spokoj!i zajmij sie swoja rodzina!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm nie zamierzam nikogo oceniac ale jak Ania (wypowiedziala sie przede mną) zauwazyla Pani Elżbieta to Matka Łukasza. Myslicie ze jej jest łatwo? Stracila jednego syna drugi jest w wiezieniu co wy byscie czuli na miejscu tej kobiety? zastanowcie sie... to chyba normalne ze bedzie bronic Łukasza. potraficie oceniac Łukasza ale tak naprawde nikt nie ma pojecia co on czuje. mowicie ze zabil z zimna krwią. czy wy macie pojecie co to znaczy zabic z zimna krwia? ludzie to byl wypadek. a co do LF rozumiem ze Ty jestes siostra jednej ze zmarlych dziewczyn. rozumiem Twoj bol po stracie siostry chociaz nie bylam nigdy w takiej sytuacji. chcesz zeby Łukasz odpowiedzial za wypadek i uwazasz ze 5 lat to za malo dla niego? a nie uwazasz ze 5 lat to w tym przypadku bez znaczenia kara? dla niego najwieksza kara sa mysli. niewiem czy ktos zrozumie cos z mojej wypowiedzi ale staram sie wypowiadac jasno i wyraznie. mowicie ze Łukasz to morderca ze zabil z zimna krwia ze 5 lat to za malo dla niego? zal mi was naprawde. powtarzam jeszcze raz. to byl wypadek. moze kiedys to zrozumiecie... klocicie sie o to czy ktos chodzil na sprawy czy nie. nie rozumiem tego jakie ma tu zncazenie to. ale no dobra. przemyslcie sobie wszystko zanim tu napiszecie. poznajcie wszystkie fakty zanim zaczniecie oceniac. Matka Łukasza mogłaby sie od niego odwrocic bo jak wy tu stwierdziliscie on zabil z zimna krwia BRATA a jednak Matak tak nie mysli. kolejna osoba co moglaby miec zal do Lukasza choc nie tak wielki jak Matka: Ania... byla dziewczyna Brata Lukasza. Adasia. i co ma zal do niego? napewno jakis tam ma ale jest w stanie go bronic przed takimi ludzmi co nie rozumieja wszystkiego i nie znaja wszystkich faktow. a co do Ciebie LF bardzo Ci wspolczuje zpowodu utraty siostry... Niewiem co bym czula gdyby Moja siostre cos takiego spotkalo ale zapewne bym myslala i pisala jak Ty gdyby dokladnie to samo spotkalo moja siostre. a nawet gorzej bo gdyby mi ktos NIEUMYŚLNIE (napisalam drukowanymi dla nierozumiejacych) zabil siostre czulabym wiekszy bol bo jestesmy przyjaciolkami. dzieli nas kilka lat roznicy ale jestesmy siostrami i rozumiem ze chcesz zeby Łukasz odpowiedzial za to co zrobil ale ja mysle ze dla niego najwieksza kara sa mysli. chyba kazdy mi przyzna racje. a zwazcie na to ze on tez jest mlody. stracil brata... wezcie to pod uwage zanim zaczniecie znowu wypisywac glupoty... Poznajcie fakty a dopiero potem oceniajcie... wiem tez ze niestety prokuratura wniosla apelacje. mam nadzieje ze nie zwieksza mu wyroku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siodlo147 napisał:
Najszczersze kondolecje z Chełma woj. lubelskie
H*J z tym Łukaszem w tym wypadku zgineła moja siostra a miała raptem 16 lat ? czy w tak młodym wiedu musiała odchodzic!!??? Przez jakiegoś chłopkak z głupotą w głowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zła.. napisał:
H*J z tym Łukaszem w tym wypadku zgineła moja siostra a miała raptem 16 lat ? czy w tak młodym wiedu musiała odchodzic!!??? Przez jakiegoś chłopkak z głupotą w głowie...
nie musiala..bylo nie wsiadac..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zła.. napisał:
H*J z tym Łukaszem w tym wypadku zgineła moja siostra a miała raptem 16 lat ? czy w tak młodym wiedu musiała odchodzic!!??? Przez jakiegoś chłopkak z głupotą w głowie...
Oczywiście nie musiało tak być, ale stało się ............ Tragedia niesamowita, w swojej pracy spotykam się ciągle z takimi przypadkami, ludzie niczym się nie przejmują niestety. Jeśli potrzebowalibyście pomocy prawnej w dochodzeniu odszkodowania odezwij się na tel. 022 498 06 56/57 lub wypadek@aksedo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty tutaj też musisz się reklamować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczko, od tego kim i czym mam sie zajmowac to sie laskawie odstosunkuj. i wybacz- nie uczynie zadosc ROZKAZOM jakiejs pogietej dziewczynie ktora umie tylko rzucic wulgiem na prawo i lewo bo nie widze sensu zeby taki ogranicznik mial miec rozwiniety jakikolwiek skrot. nie bede sie przedstawiac bo prawdziwy komfort konwersacji odczuwam tylko wtedy jesli rozpoznawalnie konwersuje na poziomie O WIELE WYZSZYM NIZ TU. SIMPLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja :/ Tak sobie poczytalem te wasze wypociny od poczatku i doszedlem do wniosku, ze ta Anka to dziecko z ograniczonym umyslem lub zasobami korzystania z niego..:/ Jak mozna z ofiar tragedii robic winowajcow? Wogole zna ktos szczegoly postepowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuję wypowiedzi osób, których ten wypadek bezpośrednio dotyczył. Nie będę też komentował sprawcy wypadku. Widzieliście zdjęcia z wypadku? Na miejscu rodziców i rodziny znalazłbym tego s.k.u.r.w.y.s.y.n.a., który sprzedał chłopakowi samochód spawany z dwóch. Ten człowiek powinnien siedzieć w więzieniu, za przyczynienie się śmierci ofiar wypadku. Dlaczego policja nie zwraca na to uwagi. Samochody w czasie wypadku nie rozpadają się na części, w czasie wypadku pękają spawy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o ja :/ Tak sobie poczytalem te wasze wypociny od poczatku i doszedlem do wniosku, ze ta Anka to dziecko z ograniczonym umyslem lub zasobami korzystania z niego..:/ Jak mozna z ofiar tragedii robic winowajcow? Wogole zna ktos szczegoly postepowania?
ze co niby.???????????????ja zrobilam z Adasia winowajce.???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi. Nie znałam Łukasza tak dobrze jak niektóre osoby,jedynie utrzymywałam z nim kontakt 3 lata temu ale tylko telefoniczny. Uważam że nie trzeba znać kogoś bardzo dobrze żeby ocenić tą sytuację. Łukasz popełnił błąd siadając pod wpływem alkoholu za kierownicę ale ten błąd utkwi mu do końca życia w pamięci! Nie wybaczy sam sobie że skazał na śmierć swojego brata i dwie koleżanki. W jego sercu jest pewnie pustka,żal do samego siebie. Ludzie go pogrążają obelgami i nie znośnymi komentarzami. Na tą sprawę można patrzeć z różnych perspektyw,pijany kierowca,nieodpowiedzialni pasażerowie którzy dopuścili do wyjazdu. Ale odpowiedzmy sobie na pytanie czy Łukasz zrobił to celowo? Chciał pozbawić życia brata skoro on był częścią jego ? Łukasz nie jest żadnym mordercą ! Nie jechał z myślą żeby zabić ! Czy wy ludzie macie umysły i serca? Życzyć młodemu chłopakowi kalectwa lub śmierci? Rozumiem że najbliższe osoby mogą być tym wstrząśnięte ale najważniejsze jest to żeby umieć przebaczać. Dla niego największą karą nie jest więzienie czy zabranie prawa jazdy. Karą jest śmierć ludzi która pewnie ciąży na jego umyśle i sercu. Padły komentarze o bezmyślności rodziców że kupili mu taki samochód a co można powiedzieć o rodzicach którzy pozwalają swoim 16 letnim córkom wyjeżdżać na cało nocne imprezy? Przecież młode dziewczyny są miej zaradne niż chłopcy. A skoro rodzice już na to zezwolili to musieli mieć zaufanie do osób z którymi one przebywały nie prawda? Ale jeżeli tego zaufania nie było i jestem w błędzie to po czyjej stronie leży jeszcze wina? Po rodzicach którzy nie interesują się poczynieniami swoich dzieci ! Ta tragedia utkwi na zawsze w pamięci bliskich,znajomych,przyjaciół ale też Łukasza. Bóg karze wybaczać i na te wybaczenie zasługuje każdy !!! Życzę Łukaszowi szybkiego powrotu do normalnego życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebiecie takie farmazony. Lukasz to moj maz i zloty czlowiek. Swietny ojciec. Nie znacie prawdy. To nie tyle Jego wina co glupich malolatek. Rodzice nie wiedzieli, ze pojechaly i spieszylo im sie do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...